Nová registrace
Zapomenuté heslo
Přihlásit
Vyhledat

Když rozmanitost randí s klasikou

O balíčku

Romantická růžová, svůdně tajemná fialová, sladká bílá i tmavá hořká čokoláda. Rozmanitost čokoládových i ovocných chutí a zároveň střídmá klasika. To je valentýnský balíček pro ty, kteří spíš než experimenty zvolí osvědčenou klasiku.

Co ukrývá valentýnský balíček ……?

Bílou čokoládu s fialkovými lístky, malinami, ostružinami a srdcem z bílé čokolády, vyrobenou ze 100% kakaového másla a vanilky Bourbon. Na jazyku zanechá dotek nebesky jemné slasti. Maliny a ostružiny na povrchu čokolády potěší nejen mlsný jazýček. Romantiku završují kandované lístky fialek, které milovala už císařovna Sissi. A úplně nakonec třešnička na zamilovaném dortu - čokoládové srdíčko, které ve všech koutech světa znamená "Miluji tě".

Čokoládu Valrhona 66%. Klasiku s vyváženou čistou chutí hořké čokolády.

Černý rybíz sušený mrazem, obalený v borůvkovém jogurtu a bílé čokoládě - dokonalou smršť ovocné chuti v malé pralince. Neodolatelně svůdnou, evokující svěží letní chutě… to vše v nejjemnější bílé čokoládě chocoMe s bourbonskou vanilkou. Luxusní kombinace pro chladnější dny :)

Ruční výroba

Čokoláda je vyrobena podle tradičních postupů. Je výsledkem ruční práce lidí, kteří do každé tabulky vkládají 100 % svých zkušeností a lásky k tomuto sladkému řemeslu.

  

Darujte čokoládu

V nákupním košíku zaškrtněte dárkové balení a my Vám zboží zabalíme bez faktury do speciální krabice s možnosti věnování.

Jak si vybrat?
3 rychlé tipy, které vám pomůžou vybrat kvalitní čokoládu
Božská předehra
Padesát plus JEDEN odstínů temnoty – Vášeň zaručena
čokoládový dárek
Čokoláda jako dárek - Věnujte své lásce všechno!

Proč ochutnat

01
Ty nejlepší suroviny
02
Bez
barviv
03
Jedinečná kombinace
04
Ruční
výroba
05
Vysoký obsah kakaa
Odběr těch nejsladších novinek