Nová registrace
Zapomenuté heslo
Přihlásit
Vyhledat

Kdy obdarovat ženu svého srdce?

Důvodů, proč darovat ženě svého srdce luxusní čokoládů, není nikdy dost. Sv. Valentýn je jen jednou v roce a to je celkem málo. Naštěstí se blíží výjimečný den. Naše ženy budou mít svátek!

Skvělá příležitost k obdarování něčím speciálním. A to nejen od mužů ženám, ale také ženy oceňují své přítelkyně, maminky, dcery, sestry...

Mezinárodní den žen, tzv. MDŽ v Čechách sice na čas získalo pachuť socialistické propagandy, ale jeho kořeny a význam sahají mnohem hlouběji. Rozhodně má smysl zástupkyním něžného pohlaví vyjádřit naši lásku, úctu a uznání za všechno, čím dělají náš svět krásnějším a lepším místem.

Pojďme oslavit ženskost a vše, co přináší. Ať naše ženy mají radost, ať ví, že jsou milované a že si jich vážíme.

Jak poděkovat a potěšit?

Klasikou jsou květiny, čokoláda nebo třeba šperk. Jestli chcete zaručeně potěšit, obdarujte své nejdražší ženy v životě čokoládou chocoMe. Můžete tak darovat vše v jednom krásném, voňavém a sladkém balení. Obzvlášť ženské jazýčky ocení luxusní, kvalitní čokoládu s květinovými lístky, se srdíčky, nebo třeba se šupinkami pravého 23karátového zlata.

Květiny

Stálice, které potěší ženské oko. Některé ženy mají rády oslnivé kytice, některé jsou raději za praktické a trvalejší květiny v květináčích, jiné zase květinu vlastnit netouží. Ale snad každý ženský jazýček i oko potěší kvalitní čokoláda s květinovými lístky.

Šperk

Chcete vyjádřit své city luxusním dárkem? Víte, že stříbro údajně posiluje ženské principy, jako je např. vnímavost, péče a vše, co souvisí s mateřstvím? Zlato pak podporuje rozhodnost a sebevyjádření. Darujte letos svým drahým polovičkám luxusní čokoládu s jedlým zlatem či stříbrem

Mléčná čokoláda s jahodami, malinami a kousky jedlého 23 karátového zlata

Maliny sušené mrazem obalené v bílé čokoládě

Čokoláda

Ženy zkrátka milují čokoládu, a to snad ve všech podobách a příchutích. Právě proto jsme vymysleli už přes 60 miliónů kombinací. Tabulka či luxusní balení pralinek té nejvybranější čokolády a surovin vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.


Chcete vědět víc o tom, proč je více než dobrý nápad darovat ženě čokoládu? Podívejte se na náš článek 5 dobrých důvodů , proč dát ženě čokoládu.

Jak si vybrat?
3 rychlé tipy, které vám pomůžou vybrat kvalitní čokoládu
Božská předehra
Padesát plus JEDEN odstínů temnoty – Vášeň zaručena
čokoládový dárek
Čokoláda jako dárek - Věnujte své lásce všechno!

Proč ochutnat

01
Ty nejlepší suroviny
02
Bez
barviv
03
Jedinečná kombinace
04
Ruční
výroba
05
Vysoký obsah kakaa
Odběr těch nejsladších novinek